FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fórmula ICO/Nomenclatura

ÍNDEXS GENÈTICS PER ASSOCIACIÓ

N. Vaques Expl. >= 17

Mitjana animals vius (vaques i vedelles), CONAFE Desembre 2021

N. Associació NVaques ICO % Fiab. Kg Llet % Greix Kg Greix % Prot. Kg Prot IPP ICU IGT RCS Lon Da FPD ISP
1A.F.NOGUERA I URGELL (AFNU) 69703097506900,07310,05270,340,870,70106112104103.74102.76
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 66583145526980,09340,04260,421,000,86107112104103.8102.84
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)120063022475650,11310,06240,410,970,83107111103103.06101.83
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 92683235517030,10340,05270,391,070,87108114105104.12102.75
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 258643007486770,04280,04250,400,890,75106111103102.82101.51
8A.F.D'OSONA(AFO) 151503075496520,07300,04240,381,030,86107112104103.21101.56
9A.F.DEL VALLES(AFV) 23553067496250,07290,04240,471,050,90107112104104101.33
99FEFRIC782713071496590,07300,05250,390,970,81107112103103.29101.9