FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fórmula ICO/Nomenclatura

ÍNDEXS GENÈTICS PER ASSOCIACIÓ

N. Vaques Expl. >= 17

Mitjana animals vius (vaques i vedelles), CONAFE Desembre 2020

N. Associació NVaques ICO % Fiab. Kg Llet % Greix Kg Greix % Prot. Kg Prot IPP ICU IGT RCS Lon Da FPD ISP
1A.F.NOGUERA I URGELL (AFNU) 63322963506890,05280,04260,410,860,72106111104103.49103.28
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 63842966446660,07300,04240,481,000,88106110104103.7103.1
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)121272882485510,09280,05230,470,950,84106110103102.93102.26
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 85623090566790,07300,04250,471,040,88108113106104.13103.02
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 259852857496780,01250,03240,450,850,74105109103102.52102.09
8A.F.D'OSONA(AFO) 149442931516400,05270,03230,481,000,87106111104103.09102.28
9A.F.DEL VALLES(AFV) 23102959486440,05280,03240,561,000,90106111104103.92102.14
99FEFRIC766442922506490,05270,04240,460,940,81106110103103.1102.42