FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fórmula ICO/Nomenclatura

ÍNDEXS GENÈTICS PER ASSOCIACIÓ

N. Vaques Expl. >= 17

Mitjana animals vius (vaques i vedelles), CONAFE Juny 2021

N. Associació NVaques ICO % Fiab. Kg Llet % Greix Kg Greix % Prot. Kg Prot IPP ICU IGT RCS Lon Da FPD ISP
1A.F.NOGUERA I URGELL (AFNU) 66653029516700,07300,05260,340,820,66106111104103.85103.41
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 65113069486820,09320,04250,430,990,84106111104103.68103.27
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)121392961465430,11290,06230,410,930,80107110103103.23102.43
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 90153184516830,09330,05270,411,030,85108113105104.33102.79
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 264802933476560,03260,03240,390,850,71106110102102.85102.06
8A.F.D'OSONA(AFO) 149473025496360,07290,04240,401,000,84107112104103.28102.07
9A.F.DEL VALLES(AFV) 23243021496180,07280,04230,481,000,86107111104103.81102.18
99FEFRIC780813006486400,07290,04240,400,920,78107111103103.34102.39