FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fórmula ICO/Nomenclatura

ÍNDEXS GENÈTICS PER ASSOCIACIÓ

N. Vaques Expl. >= 17

Mitjana animals vius (vaques i vedelles), CONAFE Juny 2020

N. Associació NVaques ICO % Fiab. Kg Llet % Greix Kg Greix % Prot. Kg Prot IPP ICU IGT RCS Lon Da FPD ISP
1A.F.NOGUERA I URGELL (AFNU) 59202857456330,04250,04230,420,820,69105110103103.62102.85
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 60032823405740,06250,03210,460,930,80105109103103.92102.82
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)121562750454750,08240,05200,450,880,76105108103103.07102.03
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 86273007556310,06280,03230,470,980,83107113105104.15102.82
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 264782748476240,00220,02220,450,790,68105108102102.53101.8
8A.F.D'OSONA(AFO) 146672784485590,03230,02200,490,910,80105109103103.24102.16
9A.F.DEL VALLES(AFV) 23732794455560,04240,03200,520,890,79105109103103.66101.84
99FEFRIC762242800475830,04240,03210,460,870,75105109103103.17102.17