FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fórmula ICO/Nomenclatura

ÍNDEXS GENÈTICS PER ASSOCIACIÓ

N. Vaques Expl. >= 17

Mitjana animals vius (vaques i vedelles), CONAFE Juny 2020

N. Associació NVaques ICO % Fiab. Kg Llet % Greix Kg Greix % Prot. Kg Prot IPP ICU IGT RCS Lon Da FPD ISP
1A.F.NOGUERA I URGELL (AFNU) 57212922476660,04270,04250,410,860,73105110103103.61102.83
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 60322942436360,07290,04230,460,980,85106110104103.91102.82
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)121422841465180,09260,05210,450,930,82106110103103.08102.04
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 86153064566590,06290,04240,471,020,87107113106104.16102.82
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 261622812486590,01240,02230,440,820,72105109102102.54101.79
8A.F.D'OSONA(AFO) 145552889506130,04250,03220,480,970,86106111104103.24102.15
9A.F.DEL VALLES(AFV) 23222898476040,05260,03220,530,960,86105110104103.68101.84
99FEFRIC755492881496250,04260,03230,460,910,79106110103103.17102.17